Подання

Онлайн подання

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для Конференції Львівського державного університету безпеки життєдіяльності?
Увійти

Потрібне ім'я користувача/пароль?
Зареєструватися

Реєстрація та вхід у систему обов'язкові щоб подати матеріали та перевірити статус поточного подання.

 

Контрольний список підготовки подання

  1. Матеріали не були опубліковані раніше, і не подані до розгляду на іншу конференцію (або надано пояснення в коментарі для організаційного комітету).
  2. Файл подання збережено в одному з форматів: OpenOffice, Microsoft Word, RTF або WordPerfect.
  3. Всі URL адреси в тексті активні (напр., http://pkp.sfu.ca).
  4. Текст набрано 12 розміром відповідного шрифту, через одинарний інтервал, де необхідно використано косий шрифт замість підкреслення (окрім URL адрес), всі ілюстрації, рисунки та таблиці розташовані в тексті у порядку їх згадування.
  5. Текст відповідає стилістичним та бібліографічним вимогам, викладеним у Вказівках для автора на сторінці конференції.
  6. Якщо матеріали подаються на рецензування, то імена авторів видаляються. У списку літератури та виносках, замість імені авторів та назви публікації використовується «Автор» та вказується рік публікації.
  7. При поданні на рецензування всі документи Microsoft Office (включно з додатковими файлами) необхідно зберігати таким чином: у розділі «Файл», вибрати «Зберегти як»; натиснути «Інструменти» або «Опції» в Mac; натиснути «Безпека»; вибрати «Видалити особисту інформацію з властивостей файлу після збереження»; натиснути «Зберегти».
 

Авторське право

Автори, які подають матеріали на цю конференцію, погоджуються з такими умовами:
a) За автором зберігається авторське право на свою роботу, а організаційний комітет конференції може розміщувати цю неопубліковану роботу згідно умовCreative Commons Attribution License, що дозволяє іншим особам вільно отримувати доступ, використовувати та ділитися матеріалами, вказавши авторство матеріалів та їхнє представлення на цій конференції.
b) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії Creative Commons і укласти окрему додаткову угоду для невиняткового розповсюдження та подальшої публікації окремої роботи (напр., публікація доповненої версії в журналі, розміщення її в інституційному репозитарії або публікація її в книзі) з вказанням її представлення на цій конференції.
c) Крім того, авторам рекомендується розміщувати свою роботу в Інтернеті (напр., в інституційному репозитарії) після конференції.

Положення про конфіденційність

 

Імена та адреси електронної пошти, записані на сторінці конференції, будуть використовуватися виключно з метою проведення цієї конференції та не будуть доступні третім сторонам для будь-якої іншої мети.