Подання

Онлайн подання

Вже маєте Ім'я користувача/Пароль для Конференції Львівського державного університету безпеки життєдіяльності?
Увійти

Потрібне ім'я користувача/пароль?
Зареєструватися

Реєстрація та вхід у систему обов'язкові щоб подати матеріали та перевірити статус поточного подання.

 

Авторське право

Автори, які подають матеріали на цю конференцію, погоджуються з такими умовами:
a) За автором зберігається авторське право на свою роботу, а організаційний комітет конференції може розміщувати цю неопубліковану роботу згідно умовCreative Commons Attribution License, що дозволяє іншим особам вільно отримувати доступ, використовувати та ділитися матеріалами, вказавши авторство матеріалів та їхнє представлення на цій конференції.
b) Автори можуть відмовитися від умов ліцензії Creative Commons і укласти окрему додаткову угоду для невиняткового розповсюдження та подальшої публікації окремої роботи (напр., публікація доповненої версії в журналі, розміщення її в інституційному репозитарії або публікація її в книзі) з вказанням її представлення на цій конференції.
c) Крім того, авторам рекомендується розміщувати свою роботу в Інтернеті (напр., в інституційному репозитарії) після конференції.

Положення про конфіденційність

 

Імена та адреси електронної пошти, записані на сторінці конференції, будуть використовуватися виключно з метою проведення цієї конференції та не будуть доступні третім сторонам для будь-якої іншої мети.